Satış Uzmanımızla Canlı Görüşün

İroko teak

Kompozit Deck m2 Fiyatı

Kompozit Deck m2 Fiyatı için Bizlerle iletişime geçin.

Ahşap deck, restaurant ve cafeler de görmeye alışkın olduğumuz ahşap görünümlü yer döşeme ürünüdür. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen deckler mevcuttur. Kompozit deck, aslında iskele ve rıhtımlarda kullanılan biri ürün halinden evlerimizde ve iş yerlerimizde kullanılan yer döşemesi halini gelmiştir. İlk başlarda ahşap olan malzeme teknolojinin ilerlemesi ile yerini pvc malzemelere bırakmıştır.

Ahşap deckler genellikle ile uzun yıllar dayanıklı ağaçların ısıl işlem görmesi ve suya karşı direncinin artırılması ile kullanılmaktaydı. En çok tercih edilen ağaç türü ise iroko ve teakdir. Bu ağaç türü ülkemiz de bulunmamakla beraber oldukça pahalıdır.

Ağaçların tükenmemesi ve daha az maliyetli olması için ahşap unu ile PP veya HDPE karşımı kompozit deckler üretilmektedir. Oldukça kolay montajı yapılabilmekte ve istenildiği zaman çıkarılıp tekrar takılabilir bir durumdadır. Bu da local değişiklerin daha kolay olmasını da sağlamaktadır. Yapısı gereği farklı hava şartlarına göre dayanıklıdır. Sudan etkilenmez  bu nedenle ıslak zemin döşemesi için en uygun çözümlerden birisidir. Üst kısmının pürüzlü yapısı olması nedeniyle ıslak zeminlerde büyük bir sorun olan kayma sorunu yaşanmamaktadır. Havuz kenarlarında ve bahçe yürüyüş yollarında bu nedenle oldukça sık tercih edilmektedir.

Kompozit ahşap deck, teras ve balkonunuzda kullanabileceğiniz yer döşemesidir. Montajını kolayca yapılmaktadır. Ek olarak istenildiği zaman çıkartabilirsiniz. Renk seçenekleri ile ikili kombinler yapabilirsiniz. Örneğin Cafe ve restoranların bahçe yer döşemesinde kullanılabilecek en ideal yer döşemelerinden birisidir.

Sizde zemin yer döşemenizde ahşap sıcaklığını arıyorsanız ve uzun yıllar dayanıklı olmasını istiyorsanız kompozit ahşap deck tercih edebilirsiniz. Montaj işlemi sırasında çivi, vida kullanılmadığı için oldukça güvenlidir. Özellik ile havuz kenarı gibi yerler de önemli bir durum haline gelmektedir.

Gönder
1
WhatsApp İle Teklif Hattı
İroko Deck - Ahşap Deck Teklif
Merhaba ;
Danışmanımız online
Merhaba ; size nasıl yardımcı olabilirim.
Teklif hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ahşap Deck Ekibi ®