Satış Uzmanımızla Canlı Görüşün

Hakkımızda

Tasarım 4.0 Mimarlık Hakkımızda;

Tasarım 4.0 firma yöneticileri ve teknik kadrosu insana, doğaya, mesleklerine saygılı, müşteri odaklı, etik ve temel kültürel değerlerimizi firma kültürü ile bütünleştirebilmiş, yenilikleri dünya ile aynı anda şirket yapısına adapte etmek kabiliyetine sahip, sürekli araştıran, geliştiren dizayn eden deneyimli bir yer döşemeleri şirketidir.Markalar için üretilen ürünlerin kalitesinden ödün vermemek için devamlı olarak makine parkurumuz yenilenmekte ve bu şekilde son teknoloji takip edilmektedir.

Misyonumuz
Eğitimli çalışanlar ve son teknoloji üretim hattı ile doğal, güvenilir ürünler üretmek ve bu ürünlerin montajını sağlamak.

Vizyonumuz
Sektörde kazanmış olduğumuz güven ve kalite duygusunu daha da arttırmak ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutan bir firma olarak kalmaya devam etmek.
SADECE AHŞAP

SADECE AHŞAP !

Profesyonel Ahşap Deck Uygulama
Kuruluş 2008
5/5
0 +
PROJE
0
PERSONEL
0 +
MUTLU MÜŞTERİ
0
YILLIK TECRÜBE
icon

Deneyim

Alanında uzman takımlarımız ile senelerin vermiş olduğu tecrübe eşliğinde, yaşam alanlarınıza, hiç olmadığı kadar estetik ve hatasız bir görünüm kazandırmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Ahşap Deck Kaplama

Çeşitlilik

Zemin kaplaması sektöründe her türlü zemine göre çözümleri sunabilen sunuyoruz ürün çeşitlerimiz ve çözümlerimizle ilgili bizimle iletişime geçerk bilgi alabilirsiniz.

icon

Üretkenlik

Tasarım 4.0 Mimarlık olarak yılların vermiş olduğu deneyim eşliğinde, her türlü zemin defarklı estetik çözümler üreterek müşterilerimizin yaşam alanlarına değer kattık ve katmaya devam edeceğiz.

icon

Güvenilirlik

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde sayısız referanslarımız ile sektörde adını duyurmuş bir işetmeyiz . Bir çok özel proje üniversite, hastane, ofis, fabrika ve evlere hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

icon

İstikrar

Kalite ve fiyat politikasından ödün vermeyen firmamız, bir çok kişi ve kurum tarafından önerilmektedir. Yaptığımız işlerin arkasında durarak, “projeniz, projemizdir” politikasıyla hareket ederek başarıyı sürdürmekteyiz.

icon

Destek

Yapmış olduğumuz bütün zemin döşeme hizmetlerimizde, yaptığımız işin her zaman arkasında durduk ve durmaya devam ediyoruz. Firmamızdan kaynaklı bütün sorunlara çözümler ürettik.

Gönder
1
WhatsApp İle Teklif Hattı
İroko Deck - Ahşap Deck Teklif
Merhaba ;
Danışmanımız online
Merhaba ; size nasıl yardımcı olabilirim.
Teklif hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ahşap Deck Ekibi ®