Satış Uzmanımızla Canlı Görüşün

Bodrum İroko Deck; İnanılmaz doğal dayanıklılığına ve gücüne rağmen Iroko’nun popülaritesinin arkasındaki en önemli nedenlerden biri olan şeytani güzel görünümünden kaçmak mümkün değil. Iroko sınıf taşımaktadır. Bu sınıflara göre değerlendirilmektedir.

İroko deck (Miliciaexcelsa), Afrika’nın batı kıyısından yaygın olarak kullanılan hem çekicidir hem de Dayanıklı bir sert ağaçtan yapılmıştır. Altından koyu kahverengiye bir karışım içermektedir. Mesela Teak’e yakın bir benzerliği vardır. İşlenip bitirildikten sonra (Owatrol Aquadecks) bu kereste gerçekten göze çarpar ve neden haklı olarak döşemenin Rolls Royce’u olarak kabul edildiğini görebilirsiniz.

Bu gizemli, altın kahverengi tonlar ve ayırt edici damar, diğer ahşapların kolayca taklit edemeyeceği bir lüksü çağrıştırmaktadır.

Son derece dayanıklı iroko deck zemin kaplaması, kaynağında fırında kurutulmaktadır. Aynı zaman da birbirine kenetlenmiş damarlıdır. Hem ticari hem de ev projeleri için ideal bir seçenektir.

İrokoDeck, ahşabın doğası gereği dayanıklı aynı zamanda uzun ömürlü bir dış mekan zemin kaplama malzemesidir. Açık kahve ve bal sarısı tonlarında ki İroko’nun rengi zamanla koyulaşır ve karakteristik hale gelmektedir. İrokoDeck dış mekan döşemelerinin tartışmasız vazgeçilmez bir unsurudur.

Bodrum ve çevre illerinde yapmış olduğumuz. Tasarımlarımızdan ya da mevcut projenizdeki ahşap deck uygulamaları için profesyonel uygulama ve malzeme iroko deck, teak deck fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için( www.irokodeck.net ) Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum ve Çevre İller Ahşap İroko Deck Kaplama/Döşeme/Uygulama/Montaj & Fiyatları 

profesyonel uygulama ve malzeme iroko deck , teak deck fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönder
1
WhatsApp İle Teklif Hattı
İroko Deck - Ahşap Deck Teklif
Merhaba ;
Danışmanımız online
Merhaba ; size nasıl yardımcı olabilirim.
Teklif hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ahşap Deck Ekibi ®