Satış Uzmanımızla Canlı Görüşün

Bodrum Deck Kaplama / Uygulama; Ahşap deck, ev veya villaların bahçelerine, beton üzerine karkasla veya toprak ile teması kesilip beton atılmadan uygulanan dış mekan ahşap zemin kaplamasıdır. Ahşap deck kaplama uygulamasında önem arz eden en önemli konu karkas zeminin detayıdır. 45 cm ara eksenli bir alt yapıya görünür vidalarla kurulum yapılmalıdır. Muhakkak Emprimeli çam yada galvaniz profil ile metal ile yapılmaktadır.

Deck kaplamaları kolay temizlene bildiği gibi yıllar sürecek doğal görünüm sağlayan dayanıklıdır. Her zemin de kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Deck kaplamaları ahşap zemin kaplamalarına alternatif olarak üretilmiştir. Wpc kompozit zemin kaplama ürünleri ahşap zemin kaplamalarına göre bakım istemeyen çürüme yapmayan geri dönüştürülebilen doğa dostu ürünler arasında yer almaktadır.

 Kurulumdan önce,

Malzemenin paletlere güvenli bir şekilde sarılması ve muhtemelen kötü hava koşullarından korunan gölgeli bir alanda saklanması tavsiye edilmektedir.

Deck, çoğunlukla dış mekanlarda zemin kaplaması olarak tercih edilen ahşap bir kaplamadır. Her mekanda kullanılan, insana ve çevreye dost bir zemin döşemesidir. Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak olan deck kaplamanın, kullanım koşulları göz önüne alınarak seçilmesi gerekmektedir.

Güneş ışığına ve sert hava koşullarına maruz kaldığında tonu doğal olarak değişecek ve rengi zamanla solacaktır. Yağlarla düzenli bakım bu süreci yavaşlatabilmektedir. Firma olarak bakım konusunda destek vermekteyiz.

Detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Diğer kategorileri incelemek için  https://irokodeck.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kendinize Cici Bakın.

Bodrum Deck Kaplama
Gönder
1
WhatsApp İle Teklif Hattı
İroko Deck - Ahşap Deck Teklif
Merhaba ;
Danışmanımız online
Merhaba ; size nasıl yardımcı olabilirim.
Teklif hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ahşap Deck Ekibi ®