Satış Uzmanımızla Canlı Görüşün

Ahşap Deck M2 fiyatı

Ahşap deck m2 fiyatı

Ahşap deck m2 fiyatı ; İnanılmaz doğal dayanıklılığına ve gücüne rağmen, Iroko’nun popülaritesinin arkasındaki en önemli nedenlerden biri olan şeytani güzel görünümünden kaçmak mümkün değil. Iroko sınıf taşır. Bu sınıflara göre değerlendirilir.

İroko deck (Miliciaexcelsa), Afrika’nın batı kıyısından yaygın olarak kullanılan çekici ve dayanıklı bir sert ağaçtan yapılmıştır. Altından koyu kahverengiye bir karışım içerir ve Teak’e yakın bir benzerliği vardır. İşlenip bitirildikten sonra (Owatrol Aquadecks) bu kereste gerçekten göze çarpar ve neden haklı olarak döşemenin Rolls Royce’u olarak kabul edildiğini görebilirsiniz.

Bu gizemli, altın kahverengi tonlar ve ayırt edici damar, diğer ahşapların kolayca taklit edemeyeceği bir lüksü çağrıştırmaktadır.

Son derece dayanıklı irokodeck zemin kaplaması, kaynağında fırında kurutulmaktadır. Aynı zaman da birbirine kenetlenmiş damarlıdır ve hem ticari hem de ev projeleri için ideal bir seçenektir.

İrokoDeck, ahşabın doğası gereği dayanıklı, uzun ömürlü bir dış mekan zemin kaplama malzemesidir. Açık kahve ve bal sarısı tonlarındaki İroko’nun rengi zamanla koyulaşır ve karakteristik hale gelir. İrokoDeck, dış mekan döşemelerinin tartışmasız vazgeçilmez bir unsurudur.

Bodrum ve çevre illerinde yapmış olduğumuz. Tasarımlarımızdan ya da mevcut projenizdeki ahşap deck uygulamaları için profesyonel uygulama ve malzeme iroko deck, teak deck fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için( www.irokodeck.net ) Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ahşap İroko Deck Kaplama/Döşeme/Uygulama/Montaj & Fiyatları 

Ahşap deck m2 fiyatları için hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşın. 

Profesyonel uygulama ve malzeme iroko deck , teak deck fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap deck m2 fiyatı 2024
ahşapdeck®
Profesyonel Ahşap Deck Uygulama
Ahşap deck fiyatları 2024
ahşapdeck®
Profesyonel Ahşap Deck Uygulama
Ahşap deck kaplama fiyatları 2024
ahşapdeck®
Profesyonel Ahşap Deck Uygulama
Gönder
1
WhatsApp İle Teklif Hattı
İroko Deck - Ahşap Deck Teklif
Merhaba ;
Danışmanımız online
Merhaba ; size nasıl yardımcı olabilirim.
Teklif hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ahşap Deck Ekibi ®