Satış Uzmanımızla Canlı Görüşün

Ahşap kaplama, gündelik hayatta iç ve dış mekan tasarımlarında sıkça kullanımına başvurulan bir malzemedir. Çevre dostu ve geri dönüşüme yatkın olması özellikleriyle öne çıkmaktadır. Bu yönü itibariyle de evlerimizde gönül rahatlığıyla kullanılmasına olanak sağlar. Mobilya veya eşya seçiminde malzeme seçimi, temelde en önemli hususlardan biridir. Kullanım kolaylığı ve sağlık açısından olumlu yönleriyle ahşap kaplama seçeneği, mobilya malzemesi seçiminde ilk sıralarda yer almaktadır. Genel anlamı itibariyle, bir ağacın kesilip kurutularak şekil verilmesiyle elde edilen ve doğal kullanıma da olanak sağlayan bir kaplama çeşididir. Mekan dizaynlarında ahşap kullanımının sağladığı bir çok avantaj bulunmaktadır.

Ahşap Kaplama

Peki, ahşap kaplamının avantajları nelerdir ?

Tarihi oldukça eskilere dayanan ahşap kaplamanın kullanım alanı oldukça geniştir.  Ahşap, teorik olarak inşaat sektörüne hâkim tüm eğilimleri karşılayabilecek potansiyele sahiptir.

Ahşap kaplamanın kullanım alanlarından bahsedecek olursak ;

Kısacası, iç veya dış mekan tasarımlarında ahşap kaplama kullanmak hem şık bir görüntü yaratmasının yanı sıra hem de çevre dostu olma özelliğiyle uzun süreli kullanımlara uygundur. Hiçbir kimyasal işleme maruz kalmamasıyla da dikkat çekmektedir. Ahşap kaplama, çeşitleri itibariyle çok geniş bir yelpazede ele alınabiliyor. Farklı alanlarda, farklı çeşitleriyle önümüze çıkan ahşap kaplama, günümüzde en çok tercih edilen iç ve dış mekan mobilya malzemesi olma misyonunu üstlenmektedir.

Gönder
1
WhatsApp İle Teklif Hattı
İroko Deck - Ahşap Deck Teklif
Merhaba ;
Danışmanımız online
Merhaba ; size nasıl yardımcı olabilirim.
Teklif hazırlanması için WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa uygulama yapılacak alanın görsellerini iletmenizi talep edeceğiz.

Ahşap Deck Ekibi ®